You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Yükleniyor...

Hakkımızda

Bilecik ilinin, zamanında ipek böcekçiliğinin başkenti sayılan ipek yolu üzerindeki Bayırköy nahiyesinde bir kasap dükkanında temeli atılan Özkasapoğlu, üç nesildir kurduğu çiftliklerde büyükbaş ve küçükbaş üreticiliğinin yanı sıra, Nakliye ve petrol ürünleri pazarının imalatçı ve tedarikçisi olmuştur.

Amacımız

Yıllardır Karkas et üretiminde faaliyet göstermekte olan firmamız et sektöründeki deneyimini, hiçbir zaman ödün vermeyeceği kalitesi, lezzeti, güvenirliliğini ve iş ahlakı mirasını ürettiği şarküteri ürünleri ile sofralarınıza taşıyarak “mutluluk kaynağınız” olacaktır.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik konusunda benimsediğimiz proaktif yaklaşımımızı “topluma katkı sağlama” değeri ve “çevre odaklılık” yaklaşımımızla harmanlayarak geliştiriyoruz.

Kalite Politikamız

Kaliteyi, şirketimiz için ulaşılan ve korunan bir düzey değil, yenilenen ve geliştirilen bir hedef olarak görmek.

İş Mükemmelliği

Her iş kolunda en kaliteli hizmeti sunarken, hizmetlerimizi kritik müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda tasarlıyoruz.

Yeni Hizmetler

Dünyanın ve rekabet koşullarının hızla değiştiği bir ortamda, yaratıcılığı ve yeni iş yapış biçimlerini ön plana çıkararak rekabetçi gücün korunmasını hedefliyoruz. Bu kapsamda yeni ürün, hizmet ve iş modelleri geliştirmeye odaklanıyoruz.

Çevre Yaklaşımı

Çevreye saygılı, verimli ve kullanıcılar için en iyi faydayı sağlayan ürün ve hizmetleri geliştirmeyi amaçlarken, doğal kaynak kullanımı, atık üretimi, enerji sarfiyatı ve karbon ayak izini asgari seviyeye düşürecek çevresel uygulamalara imza atıyoruz.

Hakkımızda

Bileciğin Bayırköy kasabasında 1972'de temelleri atılan küçük bir kasap dükkanından

Misyonumuz

Değişime ve Gelişime açık, Müşteri ve kalite odaklı , Çevreci Öncü ve Örnek, Doğru ve Dürüst iş yapan, Güven veren, Sahiplenen ve özverili , Profesyonel ekip çalışmasına inanan bir kurum olmaktır.

Vizyonumuz

Hijyenik ve çevreci bir üretim ortamında, sağlıklı, kaliteli, et ve et ürünleri üretmek, nakliye alanında kusursuz hizmet vermek, müşterilerimizin beklentilerini aşan hizmetler sunarak örnek ve önder bir kuruluş olmaktır.

10000

Yıllık Yapılan Kesim

81

Yük Taşınan il

98
%

Pozitif yorumlar

147
k

Mutlu müşteriler

Yöneticilerimiz

-------------

Metin Ada

-----

Celal Bartu Ada